جلسه ستاد هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرداری کانی دینار برگزار گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کانی دینار جلسه هماهنگی برنامه های بزر‌گداشت هفته دفاع مقدس به ریاست جناب آقای بهرامی بخشدار مرکزی شهرستان مریوان و با حضور مهندس مینایی شهردار کانی دینار،آقای سعدی مرادی رییس شورای اسلامی شهر کانی دینار،جناب سروان مرادی رئیس کلانتری ۱۳ ، آقای خالدی فرمانده حوزه شهید چمران و سرکار خانم کریمی فرمانده پایگاه خدیجه الکبری خواهران کانی دینار در دفتر شهردار کانی دینار برگزار گردید.

بنا به این گزارش دراین جلسه با تاکید بر اینکه پس از گذشت سالها از مجاهدت ها وایثارگری های آن دوران باشکوه به رهبری حضرت امام (ره) امروز در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبارجهانی و حامیان منطقه‌ای امروز شاهد تبلور صلابت نظامی، علمی، فرهنگی، سیاسی و ... هستیم، امروز وظیفه ماست که جامعه و بخصوص نسل جوان را ازاین رشادت ها واز خودگذشتگی ها آگاه سازیم و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را به آنان منتقل نماییم.

  در ادامه حاضران در جلسه نظرات و پیشنهادات خودرا در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس ارائه دادند و مقرر گردید در راستای حفظ آثار و نشر ارزش های  دفاع مقدس و درجهت پیشبرد برنامه های تدوین شده از کلیه ی ظرفیت های موجود در سطح شهر کانی دینار استفاده شود.

نظرات 0


آخرین مطالب
روزنامه ها