پیام تبریک مهندس سیروان مینایی شهردار کانی دینار به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص) و هفته وحدت

 

    به گزارش روابط عمومی شهرداری کانی دینار،مهندس سیروان مینایی طی پیامی میلاد پیامبر اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.

متن پیام             

بسم الله الرحمن الرحیم

ربیع ماه زیبایی ها و ماه میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است و هفته وحدت بی تردید نماد صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی مکتبی است که حضرت محمد (ص) معرف آن به امت بود.

حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) با حضور پربرکت خود جهان هستی را معنای دیگر بخشید و مردم آزاده و خداجوی سراسرگیتی را از انوار ملکوتی دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و سراسر روشنایی و امید مشحون ساخت تا در گستره علم و دانش آن امام همامش، راستی و درست کرداری را توشه راهمان ساخته و سربلند و استوار گام برداریم. 

بی شک در عصر پرآشوب کنونی که منشور حکمت، عدالت و معنویت اسلام با  گنجینه های بی کران و خواندنی تر از همیشه بشریت را به مسیر رستگاری فرا می خواند، بر مسلمانان جهان لازم است که دست در دست هم، با وحدت و انسجام روز افزون، برای حفظ عزت ، اقتدار و اهتزاز پرچم رفیع اسلام  در سراسر گیتی تلاش نمایند.

اینجانب ضمن محکومیت توهین و اهانت رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر صلح و آزادی،میلاد پیامبر نور و رحمت و آغاز هفته ی وحدت را خدمت همه ی مسلمانان به ویژه شهروندان فهیم شهر کانی دینار تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

نظرات 0


آخرین مطالب
روزنامه ها